З моменту свого заснування компанія розширилася до різноманітних видів діяльності: автомобільна промисловість як її основний бізнес, а також аерокосмічна промисловість, промислова продукція, екотехнології та виробництво автобусів. Сьогодні автомобільна та аерокосмічна галузі є двома основними сферами бізнесу корпорації Subaru.

Корпорація Subaru бере свій початок від Лабораторії авіаційних досліджень, заснованої в 1917 році, яка пізніше стала Nakajima Aircraft Co. Ltd. Після ряду реорганізацій 15 липня 1953 року було засновано Fuji Heavy Industries Ltd., яка пізніше була перейменована на нинішню назву - Subaru Corporation, 1 квітня 2017 р.

В автомобільному бізнесі компанія представила свій перший автомобіль у 1958 році, Subaru 360, малолітражку, розроблену відповідно до концепції японського уряду щодо «народного автомобіля». Відтоді Subaru продовжує розробляти унікальні технології та продукти, такі як:

  • Leone, перший в Японії повнопривідний (AWD) автомобіль масового виробництва;
  • Legacy, який призвів до буму універсалів;
  • вдосконалена система допомоги водієві EyeSight;
  • а також спортивний автомобіль Subaru BRZ і акумуляторний електричний позашляховик Solterra, обидва розроблені спільно з Toyota Motor Corporation, приносячи нову цінність клієнтам у відповідь, а іноді й випереджаючи час.

Під керівництвом нової команди, яка прийшла на посаду в червні цього року, Subaru Group працюватиме як одна команда, щоб подолати цю епоху значних змін в автомобільній промисловості та прагнути до подальшого зростання. Маючи на меті доставляти «Насолоду та душевний спокій» людям, суспільству і навіть землі, Subaru буде прагнути до стабільного розвитку Subaru Group і створення приємного та стійкого суспільства.

Цікавий факт, що Subaru була першою маркою, яка використовувала японську назву для своїх автомобілів!

Про це та історію створення та розвитку, читай детальніше за посиланням.

Read also

all news