Subaru – легендарні, динамічні, безпечні та надійні автомобілі з Японії. Надійність автомобілів Subaru підтверджують найбільші авторитетні світові рейтинги безпеки.

SUBARU FORESTER один з найбезпечніших автомобілів. Інженери невпинно розвивають технології, які захищають людей від усіх можливих загроз, аби мінімізувати негативні дорожні ситуації.

Він побудований на платформі Subaru Global Platform і забезпечує всебічну безпеку, яка має повний набір засобів активної і пасивної безпеки.

FORESTER Active – один з найдоступніших в лінійці SUBARU, при цьому не поступається своїми технічними можливостями іншим комплектаціям. Автомобіль агрегатується 2 л бензиновим двигуном на 156 к.с., що працює в парі з фірмовим варіатором Lineartronic, має симетричний повний привод і систему X-MODE.

Вибираючи для себе FORESTER Active, Ви отримуєте максимально функціональний і безпечний автомобіль за мінімальну вартість в розмірі 865.500 грн.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО SUBARU FORESTER КОМПЛЕКТАЦІЇ SUBARU FORESTER

Читайте також

Дивитись всі
thumb-image-106477
КРЕДИТ ВІД 0,01% НА 5 РОКІВ
Унікальна пропозиція SUBARU
Детальніше
thumb-image-106481
Купуйте SUBARU онлайн!
Обирайте Ваш SUBARU у форматі відеоконференції!
Детальніше
thumb-image-106485
⌚️Час літніх шин настає!
⌚️Час літніх шин настає! Запрошуємо на заміну в Євромоторс! ✔️Великий вибір гуми спеціально для Вашого авто; ✔️-20%* на шиномонтаж; ✔️-20%* на послугу "розвал сходження"!
Детальніше