Subaru – легендарні, динамічні, безпечні та надійні автомобілі з Японії. Надійність автомобілів Subaru підтверджують найбільші авторитетні світові рейтинги безпеки.

SUBARU FORESTER один з найбезпечніших автомобілів. Інженери невпинно розвивають технології, які захищають людей від усіх можливих загроз, аби мінімізувати негативні дорожні ситуації.

Він побудований на платформі Subaru Global Platform і забезпечує всебічну безпеку, яка має повний набір засобів активної і пасивної безпеки.

FORESTER Active – один з найдоступніших в лінійці SUBARU, при цьому не поступається своїми технічними можливостями іншим комплектаціям. Автомобіль агрегатується 2 л бензиновим двигуном на 156 к.с., що працює в парі з фірмовим варіатором Lineartronic, має симетричний повний привод і систему X-MODE.

Вибираючи для себе FORESTER Active, Ви отримуєте максимально функціональний і безпечний автомобіль за мінімальну вартість в розмірі 865.500 грн.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО SUBARU FORESTER КОМПЛЕКТАЦІЇ SUBARU FORESTER

Читайте також

Дивитись всі
thumb-image-96752
⚡️Фінальна вигода! Тільки у серпні!
-20%* на обслуговування Вашого автокондиціонера в Євромоторс! ❄️Насолоджуйтесь свіжістю щодня, незалежно від пори року! ☘️Термін дії пропозиції: 14.08-31.08.2023р. ☘️Деталі за телефоном: 0973715000.
Детальніше
thumb-image-96756
Розпродаж автомобілів SUBARU в Субару Євромоторс Хмельницький!
Діють спеціальні ціни* на авто 2023 модельного року
Детальніше
thumb-image-96760
⌚️Час літніх шин настає!
⌚️Час літніх шин настає! Запрошуємо на заміну в Євромоторс! ✔️Великий вибір гуми спеціально для Вашого авто; ✔️-20%* на шиномонтаж; ✔️-20%* на послугу "розвал сходження"!
Детальніше